Janeček Ota (Pardubičky 1919 - 1996 Praha)
Měsíc, signováno vpravo dole tužkou Ota Janeček, nedatováno (1962), kombinovaná technika/papír, 24,5 x 19 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
Ilustrace pro knihu Ladislava Dvořáka Z modré konvičky prší na Žofín (kniha přiložena)
25.05.2019 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |